Ключовими аспектами мобільності є надання права на участь у програмах академічної мобільності усім учасникам освітнього процесу; чітке визначення видів та форм академічної мобільності; закріплення принципу перезарахування отриманих кредитів на основі Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС), зокрема шляхом порівняння змісту навчальних програм, а не назв курсів; збереження місця навчання та стипендії для студентів та місця роботи для працівників ВНЗ, котрі беруть участь у програмах академічної мобільності.

Порядок здійснення академічної мобільності усіма учасниками освітнього процесу є важливим кроком у процесі імплементації Закону України “Про вищу освіту” та створення дієвого інструментарію для інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів.Lithuanian Maritime Academy (LMA)


Lithuanian Maritime Academy є сучасним лідером з підготовки морських професіоналів для нашого та міжнародного морського сектору та членом світової морської та академічної спільноти. Цей заклад, який постійно вдосконалюється, готує висококваліфікованих спеціалістів, які відповідають міжнародним стандартам для моря та портів Литви та світу. Морська академія, яку всі знають і визнають, водночас постійно змінюється, пропонуючи численні морські навчальні програми, наукові та культурні ідеї та проекти. Ініціативність, інноваційність, відкритість, морська культура та традиції – ось основні характеристики сучасної діяльності.

Наші головні цілі в галузі навчання та підготовки – це якість та винятковість – відповідність вимогам конвенцій Міжнародної морської організації, яка регулює підготовку моряків. Традиційних хороших програм навчання, висококваліфікованих викладачів і занять недостатньо для забезпечення сучасної якості навчання. Якість навчання сьогодні ототожнюється з розвитком навчання, різноманітністю, міжнародним контекстом, співпрацею зі світом праці та зручними класами, обладнаними сучасними технологіями. Дискусії між студентами та викладачами відбуваються не лише в аудиторіях, а й про місця майбутнього працевлаштування, компанії та «хмари».

Детальніше

Lodz University of Technology (TUL)


Lodz University of Technology (TUL) є одним із найкращих технологічних університетів Польщі. TUL має понад 75 років традицій і досвіду навчання інженерів. Навчання ведеться на дев'яти факультетах. У кампусі є багато додаткових організаційних підрозділів, включаючи місця для міжфакультетської освіти (Міжнародний інженерний факультет, Міждисциплінарна докторська школа), спортивні та відпочинкові, розважальні та різноманітні організації, що збагачують студентське життя.

TUL ідеально вписується в напрямок розвитку міста, для якого є важливим і цінним партнером. TUL відкритий для місцевої спільноти, не лише для студентів, а й для дітей, молоді та людей похилого віку – ініціативи, які здійснює TUL, включають, наприклад, Університет третього віку, Державну середню школу та Лодзький дитячий університет. Добре розвинена співпраця з соціально-економічним середовищем та значна діяльність університету на користь місцевої громади перетворюються на його дуже добру репутацію в регіоні.

TUL є привабливим партнером для бізнесу не тільки в регіоні. Він співпрацює з найбільшими компаніями країни та за кордоном. TUL проводить наукові дослідження європейського рівня, створює нові технології та винаходи у співпраці з кращими науковими установами всього світу.

TUL є членом ECIU (Європейський консорціум інноваційних університетів), що працює в альянсах європейських університетів.

Lodz University of Technology отримав дві акредитації ABET для програм інформаційних технологій та комп’ютерних наук, які проводяться англійською мовою, і 25 акредитацій програм EUR-ACE ® (EUR-ACE Bachelor Label та EUR-ACE Master Label). TUL також пройшов міжнародну інституційну оцінку в рамках Програми інституційної оцінки EUA і може використовувати знак якості EUA - IEP, визнаний у всій Європі. У 2020 році TUL став першим польським університетом, який отримав міжнародну акредитацію від французького органу акредитації HCERES терміном на п’ять років

Детальніше

West Attica (UNIWA)


Університет West Attica (UNIWA) був заснований у березні 2018 року Національним законом 4521. Основа новоствореного університету стала результатом процесу злиття колишнього Технологічного освітнього інституту Афін та Пірейського університету прикладних наук.

UNIWA — це динамічний навчальний заклад, який постійно розвивається, який прагне виконувати своє бачення та місію, а також досягати своїх цілей, інвестуючи в розвиток сучасних методів навчання, адаптованих до потреб студентів та відповідних вимогам ринку праці та суспільства, а також у його сучасних приміщеннях та інфраструктурі (тобто, навчальні ресурси, аудиторії, лабораторії/майстерні, наукове обладнання).

Наш Університет пропонує сучасні програми бакалаврату та післядипломної освіти, які дають нашим випускникам можливість отримати спеціальні наукові знання, навички та компетенції, пов’язуючи наукові кола як з суспільством, так і з ринком праці.

В UNIWA існує двадцять сім відділів, що працюють під науковим керівництвом п’яти шкіл, які охоплюють широкий спектр наукових галузей, таких як соціальні, адміністративні та економічні науки, інженерні науки, науки про здоров’я та соціальне забезпечення, а також харчові науки та прикладні науки. мистецтвознавство та культурологія.

Згідно з офіційними даними, UNIWA є третім за величиною університетом країни за кількістю студентів, а загалом у ньому навчається понад 57 800 студентів. В Університеті на постійній основі працюють 608 викладачів, 138 співробітників спеціальної лабораторії та технічного персоналу, а також 345 членів адміністративного персоналу, кваліфікованих для виконання своїх високих стандартів навчання, досліджень та адміністративних цілей.

Це поєднання висококваліфікованих та досвідчених людських ресурсів разом із існуючою сучасною інфраструктурою заклало основу для подальшого академічного розвитку університету.

UNIWA пропонує широкий спектр освітніх послуг та послуг упродовж життя, включаючи:
• Бакалаврське навчання, яке веде до 4-річного ступеня бакалавра (рівень 6) і 5-річного диплому інженера.
• Післядипломне навчання, яке веде до отримання диплома післядипломної освіти (рівень 7).
• Докторантура (8 рівень).
• Програми навчання протягом усього життя та професійної підготовки.

Детальніше

The National University of Political Studies and Public Administration (SNSPA)


The National University of Political Studies and Public Administration (SNSPA) заснований у 1991 році як школа управління та підготовки професіоналів для основних соціальних сфер, є визначною пам’яткою в румунському академічному середовищі.

Відомий як на національному, так і на міжнародному рівнях, SNSPA є державним закладом вищої освіти, наукових досліджень і професійної академічної підготовки, який пропонує ступінь бакалавра, ступінь магістра та докторантуру. SNSPA навчає та розвиває професійні навички в політичних науках, соціології, адміністративних дослідженнях, міжнародних відносинах, дипломатії, європейських студіях, комунікаційних науках, психології, менеджменті, людських ресурсах, таким чином сприяючи змінам на національному та міжнародному рівнях, змінам, заснованим на демократичних цінностях та принципи.

SNSPA виявився успішним проектом, будучи одним із найпопулярніших закладів серед випускників середньої школи або професіоналів у різних областях, які бажають навчатися далі.

SNSPA виділяється завдяки своїй освітній прихильності з метою пошуку відповідей на сучасні проблеми як на національному, так і на регіональному та глобальному рівнях. SNSPA пропонує численні навчальні програми на всіх рівнях і типах академічної освіти, вся структура навчальних програм сумісна з Болонським процесом.

У відповідь на соціальну потребу, яка відчувалася в Румунії після 1989 року, SNSPA була створена як програма післядипломної освіти за моделлю шкіл управління у Франції, Бельгії, Великій Британії та США. Його створення було зумовлене ситуацією, з якою Румунія зіткнулася на початку 90-х років у плані початкової/безперервної підготовки спеціалістів з адміністративних та політичних наук, необхідністю створення експертних знань у цих сферах, підготовки професіоналів для громадськості у той час як країна проходила процес реструктуризації та приєднання до/в рамках проекту реформування та доступу до європейських та євроатлантичних структур.

За понад два десятиліття свого існування SNSPA підготував професіоналів, які завдяки своєму рівню знань сприяють розробці та управлінню публічною політикою в державних установах, розвитку міжнародних відносин країни, організації та управлінню бізнесом у приватних компаній, для покращення комунікації та процесу нації чи бренду компанії.

Детальніше

“Dunarea de Jos” University of Galati


Університет «Нижнього Дунаю» у Галаці є найважливішим закладом вищої освіти на південному сході Румунії.

Галацький університет «Нижнього Дунаю» функціонує відповідно до статуту університету, положення якого узгоджуються з національним законодавством і принципами Європейського простору та вищої освіти, що визнається всіма членами університетської спільноти.

Галацький університет «Нижнього Дунаю» є центром академічної майстерності для південно-східного регіону Румунії, який концентрує елітний людський ресурс, що спеціалізується на навчанні професіоналів у багатьох галузях для цілої території з національним і міжнародним охопленням. За понад 70 років існування навчальний заклад розширювався та модернізувався, водночас об’єднуючи навколо себе академічну спільноту, зосереджену на досягненні результатів у викладанні та дослідницькій діяльності, і, таким чином, ставши університетом європейського рівня з сучасним і конкурентоспроможним процесом співпраці з усіма студентами, щодо фундаментальних та прикладних наукових досліджень, а також на відмінних відносинах, які були розроблені з місцевим та регіональним бізнес-середовищем та місцевими громадськими структурами.

Ефективність процесу підготовки фахівців – випускників університету підтверджує те, що вони сьогодні є частиною професорсько-викладацького складу закладу. Вони стали відомими професорами та дослідниками в інших академічних установах у країні чи за кордоном, є членами Румунської академії, різних престижних наукових організацій, активно працюють у вищому технологічному та економічному середовищі, державному чи приватному, національному та міжнародному, в адміністративних структур, освітніх, мистецьких і спортивних організацій. Галацький університет «Нижнього Дунаю» через своїх випускників доводить, що є науковим ядром, що формує професіоналів, чиї дипломи з логотипом закладу є гарантією якості, креативності та конкурентоспроможності у зв’язку з динамікою місцевих, національних та міжнародний ринок праці.

ДетальнішеУніверситет Мессіни (UniME)


Університет Мессіни (UniME) є одним із найстаріших університетів Італії. Він був заснований єзуїтами в 1548 році. Хоча він має давнє походження, це університет, який постійно розвивається. Університет є одним із головних орієнтирів для міста Мессіна, 13-го за величиною міста Італії, відомого як «ворота на Сицилію». UniME має сильний міжнародний компонент, з угодами з університетами з усього світу. Програми обміну, програми подвійного та спільного диплому є частиною міжнародних можливостей, доступних студентам. Завдяки системі ECTS студенти можуть заробляти кредити та складати іспити під час навчання за кордоном.Katowice Business University


Верхньосілезька академія ім. Wojciecha Korfantego в Катовіце (колишній Верхньосілезький університет торгівлі) є недержавним університетом, який розпочав свою діяльність у 1991 р. Верхньосілезький університет є найстарішим недержавним університетом Сілезії, який забезпечує високий рівень освіти. Програма навчання адаптована до поточних потреб ринку праці. Тут навчання та кар’єра йдуть рука об руку! В даний час університет пропонує освіту на 5 факультетах (включаючи іноземний факультет у Відні) за 13 напрямами навчання (менеджмент, туризм і рекреація, фінанси та бухгалтерський облік, логістика, ІТ, право, адміністрація, міжнародні відносини, психологія, педагогіка тощо.

Університет веде академічну діяльність у європейському вимірі – активно реалізує міжнародну співпрацю, яка надає студентам та викладачам численні переваги. Заклад прагне передати новітні знання, забезпечує надійної роботи та відповідальності перед суспільством, проводить передові наукові дослідження на користь та розвитку суспільства.

Детальніше

Copenhagen Business School


Copenhagen Business School була заснована в 1917 р. і стала інтегрованою як вищий навчальний заклад у систему освіти Данії в 1965 р. На сьогодні вважається одним з найбільш престижних закладів освіти у Західній Європі та світі.

CBS було засновано в 1917 р. Датським товариством сприяння бізнес-освіті та дослідженням (FUHU); однак лише в 1920 році бухгалтерський облік став першою повною програмою навчання в CBS. Сьогодні CBS має приблизно 20 000 студентів і 2 000 співробітників і пропонує широкий спектр програм бакалаврату та магістратури в бізнесі, як правило, з міждисциплінарною та міжнародною спрямованістю. CBS акредитована EQUIS (Європейська система покращення якості), AMBA (Асоціація MBA), а також AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу), що робить її однією з небагатьох шкіл у світі, яка має "потрійну корону" акредитації. Кампус CBS розташований у Фредеріксберзі, недалеко від центру Копенгагена, і зосереджується на головному кампусі школи Solbjerg Plads, завершеному в 2000 р.

Детальніше

Constanta Maritime University


Заснований у 1972 р. Торговий морський інститут став цивільним закладом у 1990 р. (включав факультет військово-морської електромеханіки, який раніше був частиною Mircea cel Batran Marine Institute, який підпорядковувася Міністерству оборони). У 1992 р. до двох існуючих факультетів (навігації та електромеханіки) додано Річковий коледж судноплавства, який пізніше став Університетським коледжем морського та річкового судноплавства.

У 2000 р. заклад змінив свою назву на Constanta Maritime University . У 2003 р. університет отримав перший сертифікат системи управління якістю ISO 9001, будучи першим румунським університетом, який пройшов перевірку та сертифікацію компетентним органом Bureau Veritas.

Constanta Maritime University є державним університетом, який акредитований Румунським агентством із забезпечення якості, якому присвоєно найвищий ступінь нагородження: найвидатніший рівень довіри до забезпечення якості. Сьогодні в Constanta Maritime University навчається більше 4000 студентів та працюють 130 викладачів. Constanta Maritime University є закладом, який готує висококваліфікованих працівників морської галузі (плавсклад торговельного флоту та робітники берегової інфраструктури) як на регіональному, так і на міжнародному ринках.

Детальніше

Наверх

background